Hitta hit

Gottorpsgatan 7 • 582 72 Linköping

Kontaktformulär

Ditt meddelande har skickats
Ett fel uppstod, meddelandet skickades inte.

Kontakta oss

Kundtjänst: 013-10 12 29

Frågor och information: info@foretagslanken.se

Order återförsäljare: order@foretagslanken.se

Besöksadress: Gottorpsgatan 7 • 582 72 Linköping

Returer & reklamationer

Beskriv ditt ärende så kontaktar vi dig med ytterligare information.

Ditt meddelande har skickats
Ett fel uppstod, meddelandet skickades inte.

Medarbetare

   

             

Christian Ideståhl

VD/CEO

0704-44 90 72

christian@foretagslanken.se

   

             

Christian Rivera

Försäljningschef / Key Account Manager Sverige

0708-66 68 67

christian.rivera@foretagslanken.se

   

             

Emma Hansson

Account Manager / Merchandiser Övre Norrland

0708-11 43 37

emma@foretagslanken.se

   

             

Adam Hedström

Account Manager / Merchandiser Öst

 0708-87 63 57

adam@foretagslanken.se

   

             

Simon Hansson

Account Manager / Merchandiser Väst

0702-58 85 01

simon.hansson@foretagslanken.se

   

             

Fabian Revestam

Marknadsföring/Butiksinredning & Inköp

0708-15 23 83

fabian@foretagslanken.se

   

             

Wilma Andersson

Account Manager / Merchandiser Nedre Norrland

0703-13 30 60

wilma@foretagslanken.se

   

             

Alex Bredberg

Account Manager / Merchandiser Söder

0709-59 96 72

alex@foretagslanken.se

   

             

Carl Wahlin

Art Director / Marknadsföring

0708-69 38 49

carl.wahlin@foretagslanken.se

Totalsumma:
    Till kassan