Hitta hit

Gottorpsgatan 7 • 582 72 Linköping

Kontaktformulär

Ditt meddelande har skickats
Ett fel uppstod, meddelandet skickades inte.

Kontakta oss

Kundtjänst: 013-10 12 29

Frågor och information: info@foretagslanken.se

Order återförsäljare: order@foretagslanken.se

Besöksadress: Gottorpsgatan 7 • 582 72 Linköping

Returer & reklamationer

Beskriv ditt ärende så kontaktar vi dig med ytterligare information.

Ditt meddelande har skickats
Ett fel uppstod, meddelandet skickades inte.

Medarbetare

   

             

Christian Ideståhl

VD/CEO

0704-44 90 72

christian@foretagslanken.se

   

             

Christian Rivera

Key Account Manager Sverige

0708-66 68 67

christian.rivera@foretagslanken.se

   

             

Christer Söderberg

Account Manager Mitt Söder

0708-11 43 37

christer.soderberg@foretagslanken.se

   

             

Adam Hedström

Innesäljare

013-10 12 29 • 0708-87 63 57

adam@foretagslanken.se

   

             

Fabian Revestam

Sales/Market

0708-15 23 83

fabian@foretagslanken.se

   

             

Per-Anders Wallner

Account Manager Norr

0708-81 21 57

pa@foretagslanken.se

   

             

Pontus Nielsen

Merchandiser Söder

0709-59 96 72

pontus@foretagslanken.se

   

             

Carl Wahlin

Art Director

0763-08 97 99

carl.wahlin@foretagslanken.se

(0)